1. O nás
  2. Kariéra
  3. Dotace
  4. Certifikáty

Kariéra

Společnost Pila MSK, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici:

DĚLNÍK/DĚLNICE OBSLUHY STROJE

Rozbalit

Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu s dobou určitou a možností prodloužení.

Práce zahrnuje obsluhu a údržbu stroje na výrobu paletového přířezu

Nabízíme

  • firemní benefit ve formě stravenek,
  • seberealizaci a využití zkušeností,
  • zázemí společnosti s dlouholetou působností na trhu.

Nástup možný ihned

Svůj strukturovaný životopis zasílejte označený značkou DĚLNÍK/DĚLNICE OBSLUHY STROJE na e-mail: aorsagova@pilamsk.cz

STROJNÍ ZÁMEČNÍCÍ - MONTÁŽNÍCI

Rozbalit

Práce na plný úvazek s dobou určitou a možností prodloužení.

Požadavky

  • vyučení ve strojírenském oboru,
  • výhodou: svářečský průkaz, řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV

Nabízíme

  • práce v jednosměnném provozu
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou působností na trhu,
  • seberealizace a využití zkušeností,
  • firemní benefit ve formě stravenek, 13. plat

Nástup možný od 1.3.2022

Svůj strukturovaný životopis zasílejte označený značkou STROJNÍ ZÁMEČNÍCI - MONTÁŽNÍCI na e-mail: aorsagova@pilamsk.cz

VRÁTNÍ, FIREMNÍ RECEPČNÍ

Rozbalit

Práce na zkrácený úvazek (20h/týden) s dobou určitou a možností prodloužení.

Náplň práce

  • ostraha a administrativní činnost
  • pokladna - EET

Požadavky

  • základní práce s PC
  • příjemné vystupování
  • zkušenost s výkonem práce pokladní výhodou

Nabízíme

  • firemní benefit ve formě stravenek, pololetní odměny, 13. plat

Nástup možný od 1.7.2022

Svůj strukturovaný životopis zasílejte označený značkou VRÁTNÍ na e-mail: aorsagova@pilamsk.cz

Adresa: Velké Karlovice 970, 756 06
Kontakt: 571 444 302, info@pilamsk.cz